Здріль Сергій Степанович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Здріль Сергій Степанович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Поширені питання про Здріль Сергій Степанович

Сканбі знайшов відомості про Здріль Сергій Степанович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Здріль Сергій Степановичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи є в звіті телефон Здріль Сергій Степанович?

Так, є 1 запис з телефонами Здріль Сергій Степанович.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Здріль Сергій Степанович. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Є інформація про підприємницьку діяльність Здріль Сергій Степанович?

Так, пошукова система знайшла 1 запис з реєстру осіб-підприємців.

Є відомості про судові засідання у Здріль Сергій Степанович?

Знайшли 2 судових засідання.

Здріль Сергій Степанович - судима людина?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Здріль Сергій Степанович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Здріль Сергій Степанович є учасником в 2 судових справах. Судові засідання були з такими предметами справ: про стягнення матеріальноїта моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дтп; про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення

Здріль Сергій Степанович має номер телефону?

Так, телефоні дані знайдені у відкритих базах. Вони доступні у повному звіті. Зверніть увагу, дані телефонів дозволено публікувати тільки в тих реєстрах, де людина повинна залишити свій контактний телефон.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Здріль Сергій Степанович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Здріль Сергій Степанович

Аналітика записів щодо Здріль Сергій Степанович

Стастистика записів щодо Здріль Сергій СтепановичВідсоток
Судові засідання66.67%
Бізнес діяльність33.33%

Досьє на Здріль Сергій Степанович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Здріль Сергій Степанович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Здріль Сергій Степанович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Здріль Сергій Степанович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Здріль Сергій Степанович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Здріль Сергій Степанович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).