Збруєв Андрій

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Збруєв Андрій: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 25 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 01.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Збруєв Андрій

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Збруєв Андрій. Повні дані доступні після отримання звіту.

Збруєв Андрій має борги?

Так. Є 13 записів про борги у Збруєв Андрій.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 1 адреса в 1 області України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Я знайду податкові борги Збруєв Андрій?

Так, знайдено 1 податковий борг. В записах фігурують такі суми: 0,01328 тисяч гривень; 0,03984 тисяч гривень. Інформацію адмініструють такі податкові органи: ГУ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛ.(КАЛЬМІУСЬКИЙ Р-Н М.МАРІУПОЛЬ).

Є дані про підприємництво?

Так, знайдено 1 запис про підприємницьку діяльність особи.

У Збруєв Андрій є суди?

Особа є стороною в 11 судових справах.

Збруєв Андрій - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Збруєв Андрій бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Сканбі знайшов 11 судових справ, де Збруєв Андрій значиться стороною в справі. Судові засідання були з такими предметами справ: 222264; незаконне заволодіння транспортним засобом; порушеня терміну дії дозволу газової зброї та інші

Чи знайдені судові справи про стягнення заборгованості?

Так, сервіс покаже 1 судове засідання, де предметом спору є стягнення заборгованості.

Є записи про штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Збруєв Андрій?

Так, є дані про стягнення коштів у виконавчих провадженнях. Кількість записів: 1.

Збруєв Андрій має комунальні борги?

Сканбі має записи про виконавчі провадження, де предметом є комунальні борги.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайшли 12 записів в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Збруєв Андрій, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Збруєв

Перевіряємо Збруєв Андрій за наступними реєстрами

Збруєв Андрій: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Збруєв АндрійВідсоток
Записи про борги52%
Судові засідання44%
Бізнес діяльність4%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 12 виконавчих проваджень за прізвищем Збруєв Андрій. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Збруєв Андрій Сергійович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Центральний відділ державної виконавчої служби у місті Маріуполі Маріупольського району*****
Боржник
Збруєв Андрій Сергійович
Стягувач
держав*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Управління патрульної пол*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Кальміуський відділ державної виконавчої служби міста Маріуполь *****
Виконавець
Каширіна Ірина*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_il@*****
Боржник
Збруєв Андрій Сергійович
Стягувач
У*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
У*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Кальміуський відділ державної виконавчої служби міста Маріуполь *****
Виконавець
Каширіна Ірина*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_il@*****

Досьє на Збруєв Андрій. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Збруєв Андрій є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Збруєв Андрій, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Збруєв Андрій. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Збруєв Андрій у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Збруєв Андрій?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).