Януш Петро Іванович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Януш Петро Іванович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Януш Петро Іванович: відповіді на питання

Якщо шукаєте Януш Петро Іванович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Януш Петро Іванович?

Так, має. Є інформація про 1 борговий запис, де фігурує Януш Петро Іванович.

Відомо, чи є судові справи у Януш Петро Іванович?

Знайшли 1 судове засідання.

Януш Петро Іванович - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Януш Петро Іванович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Сканбі знайшов 1 судову справу, де Януш Петро Іванович значиться стороною в справі. Предмети судових справ: порушення правил щодо карантину людей

Януш Петро Іванович має несплачені штрафи?

Знайдено записи про штрафи у виконавчій службі.

Януш Петро Іванович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 1 запис в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Януш Петро Іванович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Януш Петро

Перевіряємо Януш Петро Іванович за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Януш Петро Іванович

Стастистика записів щодо Януш Петро ІвановичВідсоток
Записи про борги50%
Судові засідання50%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Януш Петро Іванович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Януш Петро Іванович
Стягувач
Гал*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Галицьке *****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Калуський відділ державної виконавчої служби у Калуському районі Івано-Франківської област*****
Виконавець
Кажук Іва*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
i.kazhuk*****

Дослідження профілю Януш Петро Іванович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Януш Петро Іванович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Януш Петро Іванович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Януш Петро Іванович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Януш Петро Іванович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Януш Петро Іванович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Януш Петро Іванович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Януш Петро Іванович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Януш Петро Іванович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Януш Петро Іванович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Януш Петро Іванович, а також перевіряємо, чи не включений Януш Петро Іванович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Януш Петро Іванович.