Якусевіч Деніс Валерійович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Якусевіч Деніс Валерійович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Які дані знайдені про Якусевіч Деніс Валерійович?

Scanbe.io агрегує дані про Якусевіч Деніс Валерійович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Якусевіч Деніс Валерійович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Відомо, чи є судові справи у Якусевіч Деніс Валерійович?

Так, є 1 судова справа.

Є інформація про судимість Якусевіч Деніс Валерійович?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Якусевіч Деніс Валерійович (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 1 судову справу, де Якусевіч Деніс Валерійович значиться стороною в справі. Судові засідання були з такими предметами справ: якусевіч в.о. до якусевіч д.в. про визнання особи такою,що втратила право киристування жилим приміщенням

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Якусевіч Деніс Валерійович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Якусевіч Деніс Валерійович за наступними реєстрами

Аналітика записів щодо Якусевіч Деніс Валерійович

Стастистика записів щодо Якусевіч Деніс ВалерійовичВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Якусевіч Деніс Валерійович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Якусевіч Деніс Валерійович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Якусевіч Деніс Валерійович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Якусевіч Деніс Валерійович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Якусевіч Деніс Валерійович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Якусевіч Деніс Валерійович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Якусевіч Деніс Валерійович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Якусевіч Деніс Валерійович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Якусевіч Деніс Валерійович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Якусевіч Деніс Валерійович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Якусевіч Деніс Валерійович, а також перевіряємо, чи не включений Якусевіч Деніс Валерійович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Якусевіч Деніс Валерійович.