Втомін Олександр

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Втомін Олександр: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 6 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Втомін Олександр

Сервіс знаходить інформацію про Втомін Олександр у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Втомін Олександр, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Втомін Олександр має борги?

Так. Є 5 записів про борги у Втомін Олександр.

Які судові записи має Втомін Олександр?

Знайшли 1 судове засідання.

Втомін Олександр - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Втомін Олександр є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Втомін Олександр є учасником в 1 судовій справі. Описання судових засідань: порушення правил щодо карантину людей

Є записи про штрафи?

Знайдено записи про штрафи у виконавчій службі.

Втомін Олександр знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайдено 5 записів.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Втомін Олександр, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Втомін

За якими реєстрами перевіряємо Втомін Олександр

Зібрано статистику за Втомін Олександр

Стастистика записів щодо Втомін ОлександрВідсоток
Записи про борги83.33%
Судові засідання16.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 5 виконавчих проваджень за прізвищем Втомін Олександр. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Втомін Олександр Ігорович
Стягувач
Управління П*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Управління П*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Волочиський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької област*****
Виконавець
Стаднічук Вас*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
v.stadnic*****
Боржник
Втомін Олександр Ігорович
Стягувач
Волочиське ВнП Горо*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Волочиське ВнП Горо*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Волочиський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької област*****
Виконавець
Стаднічук Вас*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
v.stadnic*****
Боржник
Втомін Олександр Ігорович
Стягувач
Волочиське ВнП Горо*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Волочиський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької област*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Втомін Олександр

Досьє на Втомін Олександр включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Втомін Олександр, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Втомін Олександр, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.