Воропаєв Геннадій Олександровичй

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Воропаєв Геннадій Олександровичй: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 01.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Запитання-відповіді про Воропаєв Геннадій Олександровичй

Scanbe.io агрегує дані про Воропаєв Геннадій Олександровичй з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Воропаєв Геннадій Олександровичй. Повні дані доступні після отримання звіту.

У Воропаєв Геннадій Олександровичй є суди?

Так, є 1 судова справа.

Є інформація про судимість Воропаєв Геннадій Олександровичй?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Воропаєв Геннадій Олександровичй є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 1 судове засідання і Воропаєв Геннадій Олександровичй є учасником судового процесу. Предмети судових справ: ст. 124 купап

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Воропаєв Геннадій Олександровичй, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Аналітика записів щодо Воропаєв Геннадій Олександровичй

Стастистика записів щодо Воропаєв Геннадій ОлександровичйВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Воропаєв Геннадій Олександровичй. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Воропаєв Геннадій Олександровичй, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Воропаєв Геннадій Олександровичй зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Воропаєв Геннадій Олександровичй.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Воропаєв Геннадій Олександровичй, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Воропаєв Геннадій Олександровичй. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Воропаєв Геннадій Олександровичй власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Воропаєв Геннадій Олександровичй.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Воропаєв Геннадій Олександровичй у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Воропаєв Геннадій Олександровичй заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Воропаєв Геннадій Олександровичй, а також перевіряємо, чи не включений Воропаєв Геннадій Олександровичй до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Воропаєв Геннадій Олександровичй.