Волох Віра

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Волох Віра: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 15 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Що знайдено про Волох Віра

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Волох Віра. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Волох Віра?

Так, знайдено 7 записів про борги, в яких значиться Волох Віра.

Чи є в звіті телефон Волох Віра?

Так, є 1 запис з телефонами Волох Віра.

Волох Віра має адреси?

Так, знайшлись 3 персональні адреси. Адреси Волох Віра є в 2 регіонах України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Я знайду податкові борги Волох Віра?

Так, пошукова система знайшла 3 податкових борги. В записах містяться наступні суми боргів: 0,01143 тисяч гривень; 0,00763 тисяч гривень; 0,21778 тисяч гривень. Інформацію адмініструють такі податкові органи: ЧОРТКIВСЬКА ОДПI ГУ ДФС (ГУСЯТИНСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ); ГУ ДФС У ТЕРНОПIЛЬСЬКIЙ ОБЛАСТI (ГУСЯТИНСЬКИЙ Р-Н); ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ГУСЯТИНСЬКИЙ Р-Н).

Волох Віра - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 3 записи про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відомо, чи є судові справи у Волох Віра?

Знайшли 4 судових засідання.

Є інформація про судимість Волох Віра?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Волох Віра (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 4 судових засідання і Волох Віра є учасником судового процесу. Предмети судових справ: волох в.д заява про призначення другого опікуна; про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням; про призначення другого опікуна та інші

Ви маєте номер телефону Волох Віра?

Сервіс знайшов відомості про телефонний номер у відкритих реєстрах.

Чи є записи про державну службу Волох Віра?

Так, є відомості про державну службу.

Волох Віра має виконавчі провадження?

Так, знайшли 4 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Волох Віра, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Волох

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Волох Віра

Стастистика записів щодо Волох ВіраВідсоток
Записи про борги46.67%
Судові засідання26.67%
Декларації чиновників або дані їх родичів6.67%
Бізнес діяльність20%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 4 виконавчих проваджень за прізвищем Волох Віра. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Волох Віра Володимирівна
Стягувач
д*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Суворовський районний відділ державної виконавчої служби міста Херсо*****
Боржник
Волох Віра Володимирівна
Стягувач
ВАП УП*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Суворовський районний відділ державної виконавчої служби міста Херсо*****
Боржник
Волох Віра Володимирівна
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Корабельний районний відділ державної виконавчої служби міста Херсо*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Волох Віра

Досьє на Волох Віра включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Волох Віра, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Волох Віра, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.