Волинець Валентин Григорович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Волинець Валентин Григорович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Що знайдено про Волинець Валентин Григорович

Якщо шукаєте Волинець Валентин Григорович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Волинець Валентин Григорович?

Так, знайдено 1 запис про борги, в яких значиться Волинець Валентин Григорович.

Волинець Валентин Григорович має несплачені штрафи?

Знайдено записи про штрафи у виконавчій службі.

Волинець Валентин Григорович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 1 запис в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Волинець Валентин Григорович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Волинець Валентин Григорович за наступними реєстрами

Волинець Валентин Григорович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Волинець Валентин ГригоровичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Волинець Валентин Григорович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Волинець Валентин Григорович
Стягувач
Національна поліція України Головног*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Начальник Подільського У*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Подільський районний відділ державної виконавчої служби міста *****
Виконавець
Ясінська Катер*****
Телефон виконавця
*****

Дослідження профілю Волинець Валентин Григорович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Волинець Валентин Григорович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Волинець Валентин Григорович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Волинець Валентин Григорович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Волинець Валентин Григорович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Волинець Валентин Григорович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Волинець Валентин Григорович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Волинець Валентин Григорович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Волинець Валентин Григорович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Волинець Валентин Григорович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Волинець Валентин Григорович, а також перевіряємо, чи не включений Волинець Валентин Григорович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Волинець Валентин Григорович.