Водолівова Наталія

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Водолівова Наталія: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є судові записи
  • Є декларації
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Водолівова Наталія

Якщо шукаєте Водолівова Наталія, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові записи має Водолівова Наталія?

Так, є 1 судова справа.

Яка інформація про судимість Водолівова Наталія?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Водолівова Наталія бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайшли 1 судове засідання і Водолівова Наталія є учасником судового процесу. Предмети судових справ: про визнання права власності в порядку спадкування.

Знайдені декларації державних службовців?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Водолівова Наталія, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Водолівова

Перевірка Водолівова Наталія відбувається за такими реєстрами

Зібрали статистику записів по Водолівова Наталія

Стастистика записів щодо Водолівова НаталіяВідсоток
Судові засідання50%
Декларації чиновників або дані їх родичів50%

Дослідження профілю Водолівова Наталія. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Водолівова Наталія, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Водолівова Наталія зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Водолівова Наталія.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Водолівова Наталія, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Водолівова Наталія. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Водолівова Наталія власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Водолівова Наталія.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Водолівова Наталія у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Водолівова Наталія заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Водолівова Наталія, а також перевіряємо, чи не включений Водолівова Наталія до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Водолівова Наталія.