Візьмітін Володимир

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Візьмітін Володимир: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 5 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Візьмітін Володимир

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Візьмітін Володимир. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Візьмітін Володимир?

Так, має. Є інформація про 3 боргових записи, де фігурує Візьмітін Володимир.

Є відомості про судові засідання у Візьмітін Володимир?

Знайшли 2 судових засідання.

Візьмітін Володимир - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Візьмітін Володимир (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 2 судові справи, де Візьмітін Володимир значиться стороною в справі. Описання судових засідань: про розірвання шлюбу

Я зможу дізнатись інформацію про розлучення людини?

Дані про сімейний стан захищені для публікації. Але ми знайшли інформацію про суди щодо розлучення. Судові справи можна публікувати. Кількість судів: 1.

Візьмітін Володимир має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 3 записи в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Візьмітін Володимир, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Візьмітін

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Візьмітін Володимир

Стастистика записів щодо Візьмітін ВолодимирВідсоток
Записи про борги60%
Судові засідання40%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 3 виконавчих проваджень за прізвищем Візьмітін Володимир. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Візьмітін Володимир Олександрович
Стягувач
Візьмітіна*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Коростенський відділ державної виконавчої служби у Коростенському районі Житомирської обла*****
Боржник
Візьмітін Володимир Олександрович
Стягувач
де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Коростенський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Го*****
Боржник
Візьмітін Володимир Олександрович
Стягувач
Візьмітіна*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Коростенський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Го*****

Досьє на Візьмітін Володимир. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Візьмітін Володимир є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Візьмітін Володимир, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Візьмітін Володимир. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Візьмітін Володимир у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Візьмітін Володимир?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).