Веретін Віктор Васильович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Веретін Віктор Васильович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 85 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Веретін Віктор Васильович

Сервіс знаходить інформацію про Веретін Віктор Васильович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Веретін Віктор Васильович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Веретін Віктор Васильович має борги?

Так. Є 59 записів про борги у Веретін Віктор Васильович.

Веретін Віктор Васильович - учасник судових засідань?

Особа є стороною в 26 судових справах.

Яка інформація про судимість Веретін Віктор Васильович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Веретін Віктор Васильович бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайшли 26 судових засідань і Веретін Віктор Васильович є учасником судового процесу. Предмети судових справ: порушення правил адміністартивного нагляду; крадіжка; про установлення, припинення адміністративного нагляду та інші

Веретін Віктор Васильович має штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Веретін Віктор Васильович?

Ви побачите 7 записів про стягнення коштів Веретін Віктор Васильович у виконавчих провадженнях.

Веретін Віктор Васильович Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Сервіс знайшов 59 записів в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Веретін Віктор Васильович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Веретін Віктор Васильович

Стастистика записів щодо Веретін Віктор ВасильовичВідсоток
Записи про борги69.41%
Судові засідання30.59%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 59 виконавчих проваджень за прізвищем Веретін Віктор Васильович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Веретін Віктор Васильович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Новомиргор*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новомиргородський відділ державної виконавчої служби у Новоукраїнському районі Кіровоградс*****
Виконавець
Власенко Катери*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
k.vlasenk*****
Боржник
Веретін Віктор Васильович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Новомиргор*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новомиргородський відділ державної виконавчої служби у Новоукраїнському районі Кіровоградс*****
Виконавець
Власенко Катери*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
k.vlasenk*****
Боржник
Веретін Віктор Васильович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новомиргородський відділ державної виконавчої служби у Новоукраїнському районі Кіровоградс*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Веретін Віктор Васильович

Досьє на Веретін Віктор Васильович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Веретін Віктор Васильович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Веретін Віктор Васильович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.