Ушурєлу Василь Петрович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Ушурєлу Василь Петрович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Ушурєлу Василь Петрович

Сканбі знайшов відомості про Ушурєлу Василь Петрович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Ушурєлу Василь Петровичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ушурєлу Василь Петрович має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Ушурєлу Василь Петрович.

Я зможу подивитись судові засідання за аліментами?

Так. Знайдено 1 запис в судових засіданнях про аліменти.

Є відомості про судові засідання у Ушурєлу Василь Петрович?

Особа є стороною в 3 судових справах.

Є інформація про судимість Ушурєлу Василь Петрович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Ушурєлу Василь Петрович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 3 судових засідання і Ушурєлу Василь Петрович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: про стягнення аліментів; про розірвання шлюбу; про визнання особи такою,що втратила право користування житловим приміщенням

Чи є відомості про розлучення Ушурєлу Василь Петрович?

Цивільний стан не є відкритими даними. Але є судові справи про розлучення. Кількість справ: 1.

Чи можливо побачити стягнення коштів Ушурєлу Василь Петрович?

Так, є дані про стягнення коштів у виконавчих провадженнях. Кількість записів: 1.

Ушурєлу Василь Петрович має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Ушурєлу Василь Петрович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Ушурєлу Василь Петрович відбувається за такими реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Ушурєлу Василь Петрович

Стастистика записів щодо Ушурєлу Василь ПетровичВідсоток
Записи про борги25%
Судові засідання75%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Ушурєлу Василь Петрович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Ушурєлу Василь Петрович
Стягувач
де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Дрогобицький міс*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Дрогобицький відділ державної виконавчої служби у Дрогобицькому районі Львівськ*****
Виконавець
Сидор Христи*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@dg*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Ушурєлу Василь Петрович

Досьє на Ушурєлу Василь Петрович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Ушурєлу Василь Петрович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Ушурєлу Василь Петрович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.