Цуцунаву Нугзар Бондоєвич

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Цуцунаву Нугзар Бондоєвич: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Є судові записи
  • Є судові рішення
  • та інше.

Які дані знайдені про Цуцунаву Нугзар Бондоєвич?

Scanbe.io агрегує дані про Цуцунаву Нугзар Бондоєвич з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Цуцунаву Нугзар Бондоєвич. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові справи має Цуцунаву Нугзар Бондоєвич?

Особа є стороною в 1 судовій справі.

Яка інформація про судимість Цуцунаву Нугзар Бондоєвич?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Цуцунаву Нугзар Бондоєвич бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Людина Цуцунаву Нугзар Бондоєвич є учасником в 1 судовій справі.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Цуцунаву Нугзар Бондоєвич, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Цуцунаву Нугзар Бондоєвич за наступними реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Цуцунаву Нугзар Бондоєвич

Стастистика записів щодо Цуцунаву Нугзар БондоєвичВідсоток
Судові засідання50%
Тексти судових рішень50%

Дослідження профілю Цуцунаву Нугзар Бондоєвич. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Цуцунаву Нугзар Бондоєвич, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Цуцунаву Нугзар Бондоєвич зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Цуцунаву Нугзар Бондоєвич.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Цуцунаву Нугзар Бондоєвич, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Цуцунаву Нугзар Бондоєвич. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Цуцунаву Нугзар Бондоєвич власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Цуцунаву Нугзар Бондоєвич.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Цуцунаву Нугзар Бондоєвич у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Цуцунаву Нугзар Бондоєвич заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Цуцунаву Нугзар Бондоєвич, а також перевіряємо, чи не включений Цуцунаву Нугзар Бондоєвич до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Цуцунаву Нугзар Бондоєвич.