Цитульська Маряна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Цитульська Маряна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Питання-відповіді про Цитульська Маряна

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Цитульська Маряна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Цитульська Маряна має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Цитульська Маряна.

Знайдені декларації державних службовців?

Так, є відомості про державну службу.

Цитульська Маряна має несплачені штрафи?

Знайдено записи про штрафи у виконавчій службі.

Цитульська Маряна Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайшли 1 запис в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Цитульська Маряна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Цитульська

Перевіряємо Цитульська Маряна за наступними реєстрами

Цитульська Маряна: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Цитульська МарянаВідсоток
Записи про борги50%
Декларації чиновників або дані їх родичів50%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Цитульська Маряна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Цитульська Мар'яна Романівна
Стягувач
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області Державна податкова служба (ДПС) України (ЄДР*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області Державна податкова служба (ДПС) Укр*****
Категорія стягнення
інші стягнення на користь державного бюджету (санкції, платежі, штрафи)
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Зелінська Оль*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_bb@*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Цитульська Маряна

Досьє на Цитульська Маряна включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Цитульська Маряна, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Цитульська Маряна, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.