Терновський Геннадій

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Терновський Геннадій: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 15 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Поширені питання про Терновський Геннадій

Якщо шукаєте Терновський Геннадій, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Терновський Геннадій?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Терновський Геннадій.

Який телефон Терновський Геннадій?

Телефон є в звіті. Кількість записів з телефонами: 1.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 4 адреси в 2 областях України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Є відомості про адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Терновський Геннадій є директором або засновником.

Доступні відомості про компанії Терновський Геннадій?

Сканбі знайшов 5 компаній. В цих записах людина є директором або засновником.

Є інформація про підприємницьку діяльність Терновський Геннадій?

Так, пошукова система знайшла 2 записи з реєстру осіб-підприємців.

Є відомості про судові засідання у Терновський Геннадій?

Знайдено 4 записи в реєстрі судових засідань.

Терновський Геннадій - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Терновський Геннадій (інформація публікується з 2015 року). Знайдено 4 судових засідання, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: визнання протиправними дій, зобовязати вчинити дії; стягнення грошових коштів

Я дізнаюсь, який номер телефону у Терновський Геннадій?

Так, знайдено дані про телефон у відкритих даних. Доступно після придбання звіту. Зверніть увагу, телефоні номері доступні тільки з відкритих баз України.

Знайдені декларації державних службовців?

Так, знайдені декларації державного службовця.

Терновський Геннадій Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Терновський Геннадій, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Терновський

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Терновський Геннадій

Стастистика записів щодо Терновський ГеннадійВідсоток
Записи про борги6.67%
Судові засідання26.67%
Декларації чиновників або дані їх родичів6.67%
Бізнес діяльність46.67%
Тексти судових рішень13.33%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Терновський Геннадій. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Терновський Генадій Вікторович
Стягувач
Терновська*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Бахмутський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Г*****

Досьє на Терновський Геннадій. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Терновський Геннадій є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Терновський Геннадій, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Терновський Геннадій. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Терновський Геннадій у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Терновський Геннадій?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).