Терещенко Катерина Вікторівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Терещенко Катерина Вікторівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 324 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Терещенко Катерина Вікторівна: відповіді на питання

Сканбі знайшов відомості про Терещенко Катерина Вікторівна. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Терещенко Катерина Вікторівнави знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Терещенко Катерина Вікторівна має борги?

Так. Є 9 записів про борги у Терещенко Катерина Вікторівна.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 2 адреси Терещенко Катерина Вікторівна. Вони знайдені в областях України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Є відомості про адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Терещенко Катерина Вікторівна є директором або засновником.

Чи знайдені відомості про аліменти в судах?

Так, ми знайшли 3 судові справи, де згадуються аліменти.

Чи має Терещенко Катерина Вікторівна податкові борги?

Сканбі знайшов 1 податковий борг до податкової. В записах фігурують такі суми: 12,0229 тисяч гривень. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДПС У М.КИЄВІ (СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ Р-Н М.КИЄВА).

Я знайду компанії у Терещенко Катерина Вікторівна?

Так. Є відомості про 3 компанії, де людина значиться засновником або директором.

В яких некомерційних організаціях бере участь Терещенко Катерина Вікторівна?

Знайдено 1 некомерційну організацію, де значиться Терещенко Катерина Вікторівна.

Є інформація про підприємницьку діяльність Терещенко Катерина Вікторівна?

Так, пошукова система знайшла 2 записи з реєстру осіб-підприємців.

Терещенко Катерина Вікторівна - учасник судових засідань?

Особа є стороною в 10 судових справах.

Терещенко Катерина Вікторівна - судима людина?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Терещенко Катерина Вікторівна (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 10 судових справ, де Терещенко Катерина Вікторівна значиться стороною в справі. Судові засідання були з такими предметами справ: грабіж; розірвання шлюбу; стягнення аліментів на дитину та інші

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Цивільний стан не є відкритими даними. Але є судові справи про розлучення. Кількість справ: 1.

Чи є записи про державну службу Терещенко Катерина Вікторівна?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

В реєстрах знаходяться записи про стягнення коштів людини?

Ви побачите 1 запис про стягнення коштів Терещенко Катерина Вікторівна у виконавчих провадженнях.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 8 записів в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Терещенко Катерина Вікторівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрали статистику записів по Терещенко Катерина Вікторівна

Стастистика записів щодо Терещенко Катерина ВікторівнаВідсоток
Записи про борги2.78%
Судові засідання3.09%
Громадська діяльність0.31%
Декларації чиновників або дані їх родичів2.16%
Бізнес діяльність1.54%
Тексти судових рішень90.12%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 8 виконавчих проваджень за прізвищем Терещенко Катерина Вікторівна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Терещенко Катерина Вікторівна
Стягувач
Центральне об'єднане у*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Київський відділ державної виконавчої служби міста Одеса Гол*****
Боржник
Терещенко Катерина Вікторівна
Стягувач
Централь*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Перший Київський відділ державної виконавчої служби міста Одеса*****
Боржник
Терещенко Катерина Вікторівна
Стягувач
ГОЛОВНЕ УПРАВ*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Головне Управ*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Перший Київський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Пі*****
Виконавець
Михайловський Ст*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_kv1*****

Дослідження профілю Терещенко Катерина Вікторівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Терещенко Катерина Вікторівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Терещенко Катерина Вікторівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Терещенко Катерина Вікторівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Терещенко Катерина Вікторівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Терещенко Катерина Вікторівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Терещенко Катерина Вікторівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Терещенко Катерина Вікторівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Терещенко Катерина Вікторівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Терещенко Катерина Вікторівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Терещенко Катерина Вікторівна, а також перевіряємо, чи не включений Терещенко Катерина Вікторівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Терещенко Катерина Вікторівна.