Шурчкова Євгенія

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Шурчкова Євгенія: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Запитання-відповіді про Шурчкова Євгенія

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Шурчкова Євгенія. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Шурчкова Євгенія?

Так, знайдено 1 запис про борги, в яких значиться Шурчкова Євгенія.

Які судові записи має Шурчкова Євгенія?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Є інформація про судимість Шурчкова Євгенія?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Шурчкова Євгенія є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Шурчкова Євгенія є учасником в 1 судовій справі.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Шурчкова Євгенія, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Шурчкова

Перевіряємо Шурчкова Євгенія за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Шурчкова Євгенія

Стастистика записів щодо Шурчкова ЄвгеніяВідсоток
Записи про борги50%
Судові засідання50%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Шурчкова Євгенія. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Шурчкова Євгенія Іванівна
Стягувач
Комунальне підприємство "Рубіжанське вироб*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Куп'янському, Шевченківському района*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Шурчкова Євгенія

Досьє на Шурчкова Євгенія включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Шурчкова Євгенія, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Шурчкова Євгенія, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.