Шашок Вадим Вікторович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Шашок Вадим Вікторович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Запитання-відповіді про Шашок Вадим Вікторович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Шашок Вадим Вікторович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Шашок Вадим Вікторович?

Борги у Шашок Вадим Вікторович знайшлись. Сервіс показує 2 записи про борги у Шашок Вадим Вікторович.

Є записи про штрафи?

Знайшли відомості про штрафи в реєстрі боржників.

Шашок Вадим Вікторович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 2 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Шашок Вадим Вікторович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Шашок Вадим

Перевірка Шашок Вадим Вікторович відбувається за такими реєстрами

Шашок Вадим Вікторович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Шашок Вадим ВікторовичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Шашок Вадим Вікторович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Шашок Вадим Вікторович
Стягувач
Управління патрул*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Управління патру*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у сфері безпеки дорожнього руху у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Приступа Іван*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@rv*****
Боржник
Шашок Вадим Вікторович
Стягувач
Рівненське районне *****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Рівненське районне *****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у сфері безпеки дорожнього руху у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Несторяк Юрі*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@rv*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Шашок Вадим Вікторович

Досьє на Шашок Вадим Вікторович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Шашок Вадим Вікторович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Шашок Вадим Вікторович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.