Шарунов Євген

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Шарунов Євген: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Що знайдено про Шарунов Євген

Сканбі знайшов відомості про Шарунов Євген. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Шарунов Євгенви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Шарунов Євген - учасник судових засідань?

Особа є стороною в 2 судових справах.

Яка інформація про судимість Шарунов Євген?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Шарунов Євген є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 2 судових засідання і Шарунов Євген є учасником судового процесу. Предмети судових справ: про притягнення до адміністративної відповідальності шарунова євгена івановича за ч. 1 ст. 173 2 купап

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Шарунов Євген, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Шарунов

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Аналітика записів щодо Шарунов Євген

Стастистика записів щодо Шарунов ЄвгенВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Шарунов Євген. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Шарунов Євген, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Шарунов Євген зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Шарунов Євген.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Шарунов Євген, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Шарунов Євген. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Шарунов Євген власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Шарунов Євген.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Шарунов Євген у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Шарунов Євген заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Шарунов Євген, а також перевіряємо, чи не включений Шарунов Євген до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Шарунов Євген.