Сергеева Зінаїда

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Сергеева Зінаїда: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Запитання-відповіді про Сергеева Зінаїда

Якщо шукаєте Сергеева Зінаїда, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Сергеева Зінаїда?

Так, має. Є інформація про 1 борговий запис, де фігурує Сергеева Зінаїда.

Сергеева Зінаїда Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Сергеева Зінаїда, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Сергеева

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрали статистику записів по Сергеева Зінаїда

Стастистика записів щодо Сергеева ЗінаїдаВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Сергеева Зінаїда. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Сергеева Зінаїда Григорівна
Стягувач
ПАТ " Горлівськтепломережа" (ЄДРПОУ 03337007)
Номер виконавчого провадження
*****
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@dr*****

Дослідження профілю Сергеева Зінаїда. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Сергеева Зінаїда, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Сергеева Зінаїда зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Сергеева Зінаїда.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Сергеева Зінаїда, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Сергеева Зінаїда. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Сергеева Зінаїда власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Сергеева Зінаїда.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Сергеева Зінаїда у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Сергеева Зінаїда заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Сергеева Зінаїда, а також перевіряємо, чи не включений Сергеева Зінаїда до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Сергеева Зінаїда.