Рузієва Валентина

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Рузієва Валентина: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 7 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Які дані знайдені про Рузієва Валентина?

Сканбі знайшов відомості про Рузієва Валентина. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Рузієва Валентинави знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Рузієва Валентина?

Так, ми знайшли 3 боргових записи у Рузієва Валентина.

Я зможу подивитись судові засідання за аліментами?

Так. Знайдено 1 запис в судових засіданнях про аліменти.

Рузієва Валентина - учасник судових засідань?

Так, є 4 судові справи.

Яка інформація про судимість Рузієва Валентина?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Рузієва Валентина (інформація публікується з 2015 року). Людина Рузієва Валентина є учасником в 4 судових справах. Судові засідання були з такими предметами справ: про скасування арешту з майна; розірвання шлюбу; рузієва в. п. до рузієва у.р.  про стягнення аліментів на утримання дитини

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Цивільний стан не є відкритими даними. Але є судові справи про розлучення. Кількість справ: 1.

Рузієва Валентина знаходиться в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 3 записи в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Рузієва Валентина, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Рузієва

За якими реєстрами перевіряємо Рузієва Валентина

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Рузієва Валентина

Стастистика записів щодо Рузієва ВалентинаВідсоток
Записи про борги42.86%
Судові засідання57.14%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 3 виконавчих проваджень за прізвищем Рузієва Валентина. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Стягувач
Рузієва Валентина Петрівна
Боржник
Рузієв *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Перший відділ державної виконавчої служби міста Хмельницький Гол*****
Стягувач
Рузієва Валентина Петрівна
Боржник
Рузієв *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Перший відділ державної виконавчої служби у місті Хмельницькому Центрально-*****
Стягувач
Рузієва Валентина Петрівна
Боржник
Рузієв *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Перший відділ державної виконавчої служби у місті Хмельницькому Центрально-*****

Дослідження профілю Рузієва Валентина. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Рузієва Валентина, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Рузієва Валентина зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Рузієва Валентина.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Рузієва Валентина, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Рузієва Валентина. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Рузієва Валентина власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Рузієва Валентина.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Рузієва Валентина у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Рузієва Валентина заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Рузієва Валентина, а також перевіряємо, чи не включений Рузієва Валентина до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Рузієва Валентина.