Рутківський Віктор Францович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Рутківський Віктор Францович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Запитання-відповіді про Рутківський Віктор Францович

Scanbe.io агрегує дані про Рутківський Віктор Францович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Рутківський Віктор Францович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Я зможу подивитись судові засідання за аліментами?

Так. Знайдено 1 запис в судових засіданнях про аліменти.

Які судові записи має Рутківський Віктор Францович?

Знайдено 3 записи в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Рутківський Віктор Францович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Рутківський Віктор Францович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 3 судових засідання і Рутківський Віктор Францович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: про розірвання шлюбу; про визнання недійсним договору дарування житлового будинку; про стягнення аліментів на утримання батька

Я зможу дізнатись інформацію про розлучення людини?

Одруження-розлучення людини не публікуються у відкритих даних. Але знайдено 1 судова справа про розлучення. Судові справи - це відкрита інформація.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Рутківський Віктор Францович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Рутківський Віктор Францович відбувається за такими реєстрами

Зібрали статистику записів по Рутківський Віктор Францович

Стастистика записів щодо Рутківський Віктор ФранцовичВідсоток
Судові засідання100%

Досьє на Рутківський Віктор Францович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Рутківський Віктор Францович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Рутківський Віктор Францович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Рутківський Віктор Францович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Рутківський Віктор Францович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Рутківський Віктор Францович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).