Ростолопа Олександр Миколайович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Ростолопа Олександр Миколайович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Ростолопа Олександр Миколайович: відповіді на питання

Сервіс знаходить інформацію про Ростолопа Олександр Миколайович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Ростолопа Олександр Миколайович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Ростолопа Олександр Миколайович?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Ростолопа Олександр Миколайович.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Ростолопа Олександр Миколайович. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

В базі податкових боргів знаходиться Ростолопа Олександр Миколайович?

Ми знайшли 1 запис про податкові борги. В записах фігурують такі суми: 0,01378 тисяч гривень. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДПС У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (М. ПЕРВОМАЙСЬК).

Є інформація про підприємницьку діяльність Ростолопа Олександр Миколайович?

Так, пошукова система знайшла 1 запис з реєстру осіб-підприємців.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Ростолопа Олександр Миколайович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Ростолопа Олександр Миколайович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Ростолопа Олександр МиколайовичВідсоток
Записи про борги50%
Бізнес діяльність50%

Дослідження профілю Ростолопа Олександр Миколайович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Ростолопа Олександр Миколайович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Ростолопа Олександр Миколайович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Ростолопа Олександр Миколайович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Ростолопа Олександр Миколайович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Ростолопа Олександр Миколайович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Ростолопа Олександр Миколайович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Ростолопа Олександр Миколайович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Ростолопа Олександр Миколайович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Ростолопа Олександр Миколайович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Ростолопа Олександр Миколайович, а також перевіряємо, чи не включений Ростолопа Олександр Миколайович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Ростолопа Олександр Миколайович.