Приступляк Віталій

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Приступляк Віталій: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є судові записи
  • Є декларації
  • та інше.

Поширені питання про Приступляк Віталій

Scanbe.io агрегує дані про Приступляк Віталій з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Приступляк Віталій. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові записи має Приступляк Віталій?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Приступляк Віталій - судима людина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Приступляк Віталій є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 1 судове засідання і Приступляк Віталій є учасником судового процесу. Описання судових засідань: за ст.124 купап

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Відомо дані про державну службу особи Приступляк Віталій?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Приступляк Віталій, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Приступляк

Перевірка Приступляк Віталій відбувається за такими реєстрами

Зібрано статистику за Приступляк Віталій

Стастистика записів щодо Приступляк ВіталійВідсоток
Судові засідання50%
Декларації чиновників або дані їх родичів50%

Дослідження профілю Приступляк Віталій. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Приступляк Віталій, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Приступляк Віталій зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Приступляк Віталій.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Приступляк Віталій, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Приступляк Віталій. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Приступляк Віталій власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Приступляк Віталій.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Приступляк Віталій у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Приступляк Віталій заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Приступляк Віталій, а також перевіряємо, чи не включений Приступляк Віталій до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Приступляк Віталій.