Потошний Олексій

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Потошний Олексій: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 19 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Потошний Олексій

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Потошний Олексій. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Потошний Олексій?

Так, має. Є інформація про 11 боргових записів, де фігурує Потошний Олексій.

Потошний Олексій має телефон?

Дані про телефон є. Знайшли 1 запис, де є телефон Потошний Олексій.

Потошний Олексій має адреси?

Так, знайшовся 1 персональний адрес. Адреси Потошний Олексій є в 1 регіоні України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Чи знайдені відомості про аліменти в судах?

Так, ми знайшли 3 судові справи, де згадуються аліменти.

В базі податкових боргів знаходиться Потошний Олексій?

Так, пошукова система знайшла 2 податкових борги. В записах містяться наступні суми боргів: 0,11755 тисяч гривень; 0,2351 тисяч гривень. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДПС У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ( СНОВСЬКИЙ Р-Н ).

Ви знайшли відомості про підприємницьку діяльність?

Так, знайшли 1 запис про підприємництво особи.

Які судові записи має Потошний Олексій?

Так, є 7 судових справ.

Є інформація про судимість Потошний Олексій?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Потошний Олексій бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Сканбі знайшов 7 судових справ, де Потошний Олексій значиться стороною в справі. Описання судових засідань: про стягнення аліментів; позовна заява про стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів.; про видачу обмежувального припису та інші

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Дані про сімейний стан захищені для публікації. Але ми знайшли інформацію про суди щодо розлучення. Судові справи можна публікувати. Кількість судів: 1.

Який номер телефону у Потошний Олексій?

Так, знайдено дані про телефон у відкритих даних. Доступно після придбання звіту. Зверніть увагу, телефоні номері доступні тільки з відкритих баз України.

Потошний Олексій має виконавчі провадження?

Так, знайдено 9 записів.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Потошний Олексій, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Потошний

Перевіряємо Потошний Олексій за наступними реєстрами

Аналітика записів щодо Потошний Олексій

Стастистика записів щодо Потошний ОлексійВідсоток
Записи про борги57.89%
Судові засідання36.84%
Бізнес діяльність5.26%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 9 виконавчих проваджень за прізвищем Потошний Олексій. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Потошний Олексій Миколайович
Стягувач
Потошна *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Сновський районний відділ державної виконавчої служби Головно*****
Боржник
Потошний Олексій Миколайович
Стягувач
Потошна *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Сновський районний відділ державної виконавчої служби Головно*****
Боржник
Потошний Олексій Миколайович
Стягувач
Потошна *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Сновський районний відділ державної виконавчої служби Головно*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Потошний Олексій

Досьє на Потошний Олексій включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Потошний Олексій, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Потошний Олексій, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.