Попудренко Тетяна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Попудренко Тетяна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 10 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Попудренко Тетяна

Сканбі знайшов відомості про Попудренко Тетяна. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Попудренко Тетянави знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Попудренко Тетяна?

Так, знайдено 3 записи про борги, в яких значиться Попудренко Тетяна.

Чи є в звіті телефон Попудренко Тетяна?

Так, є 1 запис з телефонами Попудренко Тетяна.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 3 адреси в 1 області України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Ви знайшли адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Попудренко Тетяна.

Які податкові борги має Попудренко Тетяна?

Так, пошукова система знайшла 2 податкових борги. В записах фігурують такі суми: 6,22046 тисяч гривень. Записи знайдені в таких податкових органах: ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛ.(ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ Р-Н М.Д.

Я знайду компанії у Попудренко Тетяна?

Так. Є відомості про 6 компаній, де людина значиться засновником або директором.

Попудренко Тетяна - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 1 запис про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Я дізнаюсь, який номер телефону у Попудренко Тетяна?

Сервіс знайшов відомості про телефонний номер у відкритих реєстрах.

Я знайду електронну пошту у звіті?

Так, в звіті знайдено 1 електронну пошту людини.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Попудренко Тетяна?

Так, ми знайшли 1 запис про стягнення коштів в реєстрі боржників

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайшли 1 запис в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Попудренко Тетяна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Попудренко

За якими реєстрами перевіряємо Попудренко Тетяна

Зібрали статистику записів по Попудренко Тетяна

Стастистика записів щодо Попудренко ТетянаВідсоток
Записи про борги30%
Бізнес діяльність70%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Попудренко Тетяна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Попудренко Тетяна Володимирівна
Стягувач
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІН*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
ГУ ДПС у Дн*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Шевченківський відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Півден*****
Виконавець
Архипов Арт*****
email виконавця
info_bb@*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Попудренко Тетяна

Досьє на Попудренко Тетяна включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Попудренко Тетяна, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Попудренко Тетяна, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.