Погосова Людмила

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Погосова Людмила: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 10 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Питання-відповіді про Погосова Людмила

Якщо шукаєте Погосова Людмила, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Погосова Людмила?

Борги у Погосова Людмила знайшлись. Сервіс показує 4 записи про борги у Погосова Людмила.

Чи є в звіті телефон Погосова Людмила?

Так, є 1 запис з телефонами Погосова Людмила.

Я знайду персональну адресу людину?

Так, в звіті є персональні адреси Погосова Людмила. В пошуковій системі знайдено 2 адреси в областях України. Ці дані доступні в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, адже запит до реєстру нерухомості робиться в реальному часі.

Ви знайшли адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Погосова Людмила.

Які податкові борги має Погосова Людмила?

Ми знайшли 4 записи про податкові борги. Є борги з сумами: 0,03002 тисяч гривень; 1,955 тисяч гривень; 0,56567 тисяч гривень та інші. Записи знайдені в таких податкових органах: ГУ ДПС У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (М. ВОЗНЕСЕНСЬК); ГУ ДПС У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ВОЗНЕСЕНСЬКА ДПІ) та інші.

Чи є Погосова Людмила директором або засновником компанії?

Так, Погосова Людмила значиться як директор або засновник в 3 компаніях.

Є інформація про підприємницьку діяльність Погосова Людмила?

Так, пошукова система знайшла 1 запис з реєстру осіб-підприємців.

Які судові справи має Погосова Людмила?

Людина є стороною в 2 судових справах в Україні.

Яка інформація про судимість Погосова Людмила?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Погосова Людмила бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайдено 2 судових засідання, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: крадіжка

Який номер телефону у Погосова Людмила?

Телефон знайдено. Інформація доступна у звіті. Зверніть увагу, ми маємо лише телефони з відкритих ресурсів.

Ви покажете електронні пошти людини?

Так, в звіті знайдено 1 електронну пошту людини.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Погосова Людмила, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Погосова

Перевіряємо Погосова Людмила за наступними реєстрами

Зібрано статистику за Погосова Людмила

Стастистика записів щодо Погосова ЛюдмилаВідсоток
Записи про борги40%
Судові засідання20%
Бізнес діяльність40%

Досьє на Погосова Людмила. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Погосова Людмила є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Погосова Людмила, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Погосова Людмила. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Погосова Людмила у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Погосова Людмила?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).