Півницький Василь

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Півницький Василь: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Півницький Василь

Сканбі знайшов відомості про Півницький Василь. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Півницький Васильви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Півницький Василь має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Півницький Василь.

Який номер телефону у Півницький Василь?

Звіт містить дані про номер телефону Півницький Василь.

Півницький Василь має адреси?

Так, знайшлись 2 персональні адреси. Адреси Півницький Василь є в 1 регіоні України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Ви знайшли відомості про підприємницьку діяльність?

Так, знайшли 2 записи про підприємництво особи.

Які судові справи має Півницький Василь?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Яка інформація про судимість Півницький Василь?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Півницький Василь бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Сканбі знайшов 1 судову справу, де Півницький Василь значиться стороною в справі. Описання судових засідань: притягнення півницького в.в. за ч.1 ст.173 2 купап

Який номер телефону у Півницький Василь?

Телефон знайдено. Інформація доступна у звіті. Зверніть увагу, ми маємо лише телефони з відкритих ресурсів.

Півницький Василь має несплачені штрафи?

Знайдено записи про штрафи у виконавчій службі.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Півницький Василь, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Півницький

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Півницький Василь

Стастистика записів щодо Півницький ВасильВідсоток
Записи про борги25%
Судові засідання25%
Бізнес діяльність50%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Півницький Василь. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Півницький Василь Васильович
Стягувач
НП УПП у Волинсь*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
НП УПП у Волинсь*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Ковельський відділ державної виконавчої служби у Ковельському районі Волинсько*****
Виконавець
Полінкевич Альо*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@kv*****

Дослідження профілю Півницький Василь. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Півницький Василь, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Півницький Василь зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Півницький Василь.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Півницький Василь, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Півницький Василь. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Півницький Василь власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Півницький Василь.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Півницький Василь у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Півницький Василь заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Півницький Василь, а також перевіряємо, чи не включений Півницький Василь до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Півницький Василь.