Павлишенець Вадим Томашевич

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Павлишенець Вадим Томашевич: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 10 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Павлишенець Вадим Томашевич: відповіді на питання

Сервіс знаходить інформацію про Павлишенець Вадим Томашевич у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Павлишенець Вадим Томашевич, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Павлишенець Вадим Томашевич?

Так, має. Є інформація про 2 боргових записи, де фігурує Павлишенець Вадим Томашевич.

У Павлишенець Вадим Томашевич є суди?

Особа є стороною в 8 судових справах.

Павлишенець Вадим Томашевич - судима людина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Павлишенець Вадим Томашевич (інформація публікується з 2015 року). Людина Павлишенець Вадим Томашевич є учасником в 8 судових справах.

В реєстрах знаходяться записи про стягнення коштів людини?

Так, ми знайшли 1 запис про стягнення коштів в реєстрі боржників

Павлишенець Вадим Томашевич Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Сервіс знайшов 2 записи в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Павлишенець Вадим Томашевич, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Павлишенець Вадим Томашевич: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Павлишенець Вадим ТомашевичВідсоток
Записи про борги20%
Судові засідання80%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Павлишенець Вадим Томашевич. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Павлишенець Вадим Томашевич
Стягувач
Валківськ*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Валківськ*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Холодногірсько-Новобаварський відділ державної виконавчої служби у місті Ха*****
Виконавець
Ростовський Ро*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_zh@*****
Боржник
Павлишенець Вадим Томашевич
Стягувач
Сколотій *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Холодногірсько-Новобаварський відділ державної виконавчої служби у місті Ха*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Павлишенець Вадим Томашевич

Досьє на Павлишенець Вадим Томашевич включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Павлишенець Вадим Томашевич, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Павлишенець Вадим Томашевич, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.