Панченко Любомир Павлович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Панченко Любомир Павлович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Запитання-відповіді про Панченко Любомир Павлович

Якщо шукаєте Панченко Любомир Павлович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Панченко Любомир Павлович має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Панченко Любомир Павлович.

Панченко Любомир Павлович має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Панченко Любомир Павлович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Панченко Любомир Павлович відбувається за такими реєстрами

Панченко Любомир Павлович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Панченко Любомир ПавловичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Панченко Любомир Павлович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Панченко Любомир Павлович
Стягувач
Держава
Номер виконавчого провадження
*****
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@kr*****

Досьє на Панченко Любомир Павлович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Панченко Любомир Павлович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Панченко Любомир Павлович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Панченко Любомир Павлович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Панченко Любомир Павлович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Панченко Любомир Павлович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).