Панасенко Катерина Дмитрівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Панасенко Катерина Дмитрівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Запитання-відповіді про Панасенко Катерина Дмитрівна

Scanbe.io агрегує дані про Панасенко Катерина Дмитрівна з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Панасенко Катерина Дмитрівна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Є відомості про судові засідання у Панасенко Катерина Дмитрівна?

Знайдено 3 записи в реєстрі судових засідань.

Є інформація про судимість Панасенко Катерина Дмитрівна?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Панасенко Катерина Дмитрівна є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайдено 3 судових засідання, де людина є стороною в справі. Предмети судових справ: про розірвання шлюбу; про стягнення заборгованості

Я зможу дізнатись інформацію про розлучення людини?

Дані про сімейний стан захищені для публікації. Але ми знайшли інформацію про суди щодо розлучення. Судові справи можна публікувати. Кількість судів: 1.

Сервіс покаже судові засідання про стягнення боргу?

Так, сервіс покаже 1 судове засідання, де предметом спору є стягнення заборгованості.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Панасенко Катерина Дмитрівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Панасенко Катерина Дмитрівна

Панасенко Катерина Дмитрівна: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Панасенко Катерина ДмитрівнаВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Панасенко Катерина Дмитрівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Панасенко Катерина Дмитрівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Панасенко Катерина Дмитрівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Панасенко Катерина Дмитрівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Панасенко Катерина Дмитрівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Панасенко Катерина Дмитрівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Панасенко Катерина Дмитрівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Панасенко Катерина Дмитрівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Панасенко Катерина Дмитрівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Панасенко Катерина Дмитрівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Панасенко Катерина Дмитрівна, а також перевіряємо, чи не включений Панасенко Катерина Дмитрівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Панасенко Катерина Дмитрівна.