Ноздрін Іван Висильович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Ноздрін Іван Висильович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Запитання-відповіді про Ноздрін Іван Висильович

Сканбі знайшов відомості про Ноздрін Іван Висильович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Ноздрін Іван Висильовичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Ноздрін Іван Висильович?

Так, знайдено 1 запис про борги, в яких значиться Ноздрін Іван Висильович.

Є записи про штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

Ноздрін Іван Висильович має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Ноздрін Іван Висильович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Ноздрін Іван

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Ноздрін Іван Висильович

Стастистика записів щодо Ноздрін Іван ВисильовичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Ноздрін Іван Висильович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Ноздрін Іван Висильович
Стягувач
де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Мостись*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Мостиський районний відділ державної виконавчої служби Голов*****
Виконавець
Буриш Луція*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
dvs_mo*****

Дослідження профілю Ноздрін Іван Висильович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Ноздрін Іван Висильович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Ноздрін Іван Висильович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Ноздрін Іван Висильович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Ноздрін Іван Висильович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Ноздрін Іван Висильович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Ноздрін Іван Висильович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Ноздрін Іван Висильович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Ноздрін Іван Висильович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Ноздрін Іван Висильович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Ноздрін Іван Висильович, а також перевіряємо, чи не включений Ноздрін Іван Висильович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Ноздрін Іван Висильович.