Наріманідзе Роман

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Наріманідзе Роман: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Наріманідзе Роман

Якщо шукаєте Наріманідзе Роман, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Наріманідзе Роман?

Так, має. Є інформація про 1 борговий запис, де фігурує Наріманідзе Роман.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

Відомо, чи є судові справи у Наріманідзе Роман?

Особа є стороною в 2 судових справах.

Яка інформація про судимість Наріманідзе Роман?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Наріманідзе Роман бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Людина Наріманідзе Роман є учасником в 2 судових справах. Предмети судових справ: про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання дитини; про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі серії нк №231214 від 21.08.2018 року.

Наріманідзе Роман знаходиться в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Наріманідзе Роман, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Наріманідзе

Перевіряємо Наріманідзе Роман за наступними реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Наріманідзе Роман

Стастистика записів щодо Наріманідзе РоманВідсоток
Записи про борги33.33%
Судові засідання66.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Наріманідзе Роман. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Наріманідзе Роман Фрідонович
Стягувач
Дер*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Роздільнянський міжрайонний відділ державної виконавчої служби *****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Наріманідзе Роман

Досьє на Наріманідзе Роман включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Наріманідзе Роман, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Наріманідзе Роман, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.