Моцерушко Василь Володимирович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Моцерушко Василь Володимирович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 6 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є декларації
  • та інше.

Поширені питання про Моцерушко Василь Володимирович

Сканбі знайшов відомості про Моцерушко Василь Володимирович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Моцерушко Василь Володимировичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Моцерушко Василь Володимирович?

Так, знайдено 4 записи про борги, в яких значиться Моцерушко Василь Володимирович.

Які податкові борги має Моцерушко Василь Володимирович?

Ми знайшли 4 записи про податкові борги. Список сум боргів: 0,84174 тисяч гривень; 0,41313 тисяч гривень; 0,45183 тисяч гривень та інші. Інформацію адмініструють такі податкові органи: ГУ ДПС У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (НЕМИРІВСЬКИЙ Р-Н); ГУ ДПС У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (НЕМИРІВСЬКА ДПІ) та інші.

Відомо дані про державну службу особи Моцерушко Василь Володимирович?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Моцерушко Василь Володимирович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Моцерушко Василь Володимирович

Зібрано статистику за Моцерушко Василь Володимирович

Стастистика записів щодо Моцерушко Василь ВолодимировичВідсоток
Записи про борги66.67%
Декларації чиновників або дані їх родичів33.33%

Дослідження профілю Моцерушко Василь Володимирович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Моцерушко Василь Володимирович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Моцерушко Василь Володимирович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Моцерушко Василь Володимирович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Моцерушко Василь Володимирович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Моцерушко Василь Володимирович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Моцерушко Василь Володимирович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Моцерушко Василь Володимирович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Моцерушко Василь Володимирович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Моцерушко Василь Володимирович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Моцерушко Василь Володимирович, а також перевіряємо, чи не включений Моцерушко Василь Володимирович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Моцерушко Василь Володимирович.