Мільчак Тарас Ігорович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Мільчак Тарас Ігорович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Мільчак Тарас Ігорович

Сервіс знаходить інформацію про Мільчак Тарас Ігорович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Мільчак Тарас Ігорович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Мільчак Тарас Ігорович має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Мільчак Тарас Ігорович.

Є записи про штрафи?

Знайшли відомості про штрафи в реєстрі боржників.

Мільчак Тарас Ігорович має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Мільчак Тарас Ігорович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Мільчак Тарас Ігорович за наступними реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Мільчак Тарас Ігорович

Стастистика записів щодо Мільчак Тарас ІгоровичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Мільчак Тарас Ігорович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Мільчак Тарас Ігорович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Відділ поліцейської діял*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новороздільський відділ державної виконавчої служби у Стрийському районі Львівсь*****
Виконавець
Бойчук Іго*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
dvs_nov*****

Дослідження профілю Мільчак Тарас Ігорович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Мільчак Тарас Ігорович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Мільчак Тарас Ігорович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Мільчак Тарас Ігорович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Мільчак Тарас Ігорович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Мільчак Тарас Ігорович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Мільчак Тарас Ігорович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Мільчак Тарас Ігорович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Мільчак Тарас Ігорович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Мільчак Тарас Ігорович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Мільчак Тарас Ігорович, а також перевіряємо, чи не включений Мільчак Тарас Ігорович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Мільчак Тарас Ігорович.