Маймескул Маргарита

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Маймескул Маргарита: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 01.07.2026
  • Є судові записи
  • Є декларації
  • та інше.

Маймескул Маргарита: відповіді на питання

Scanbe.io агрегує дані про Маймескул Маргарита з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Маймескул Маргарита. Повні дані доступні після отримання звіту.

Відомо, чи є судові справи у Маймескул Маргарита?

Знайшли 1 судове засідання.

Маймескул Маргарита - судима людина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Маймескул Маргарита (інформація публікується з 2015 року). Людина Маймескул Маргарита є учасником в 1 судовій справі. Судові засідання були з такими предметами справ: в порядку цпк україни

Знайдені декларації державних службовців?

Так, є відомості про державну службу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Маймескул Маргарита, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Маймескул

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрали статистику записів по Маймескул Маргарита

Стастистика записів щодо Маймескул МаргаритаВідсоток
Судові засідання33.33%
Декларації чиновників або дані їх родичів66.67%

Дослідження профілю Маймескул Маргарита. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Маймескул Маргарита, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Маймескул Маргарита зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Маймескул Маргарита.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Маймескул Маргарита, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Маймескул Маргарита. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Маймескул Маргарита власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Маймескул Маргарита.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Маймескул Маргарита у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Маймескул Маргарита заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Маймескул Маргарита, а також перевіряємо, чи не включений Маймескул Маргарита до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Маймескул Маргарита.