Мацишин Христина

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Мацишин Христина: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є судові записи
  • Є декларації
  • та інше.

Запитання-відповіді про Мацишин Христина

Сканбі знайшов відомості про Мацишин Христина. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Мацишин Христинави знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Відомо, чи є судові справи у Мацишин Христина?

Так, є 2 судові справи.

Є інформація про судимість Мацишин Христина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Мацишин Христина є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 2 судових засідання і Мацишин Христина є учасником судового процесу. Предмети судових справ: визнання права власності на земельну ділянку; про розірвання шлюбу

Є дані про розлучення?

Одруження-розлучення людини не публікуються у відкритих даних. Але знайдено 1 судова справа про розлучення. Судові справи - це відкрита інформація.

Чи є записи про державну службу Мацишин Христина?

Так, є відомості про державну службу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Мацишин Христина, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Мацишин

Перевіряємо Мацишин Христина за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Мацишин Христина

Стастистика записів щодо Мацишин ХристинаВідсоток
Судові засідання66.67%
Декларації чиновників або дані їх родичів33.33%

Дослідження профілю Мацишин Христина. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Мацишин Христина, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Мацишин Христина зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Мацишин Христина.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Мацишин Христина, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Мацишин Христина. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Мацишин Христина власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Мацишин Христина.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Мацишин Христина у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Мацишин Христина заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Мацишин Христина, а також перевіряємо, чи не включений Мацишин Христина до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Мацишин Христина.