Хромєєв Володимир Анатолійович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Хромєєв Володимир Анатолійович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 39 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Хромєєв Володимир Анатолійович: відповіді на питання

Якщо шукаєте Хромєєв Володимир Анатолійович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Хромєєв Володимир Анатолійович має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Хромєєв Володимир Анатолійович.

Хромєєв Володимир Анатолійович - учасник судових засідань?

Знайдено 12 записів в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Хромєєв Володимир Анатолійович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Хромєєв Володимир Анатолійович (інформація публікується з 2015 року). Знайдено 12 судових засідань, де людина є стороною в справі. Предмети судових справ: про зобовязання вчинити певні дії; про відшкодування моральної шкоди , заподіяної вчиненням кримінального правопорушення.; визнання дій протиправними та скасування реєстраційної дії та інші

Сервіс покаже судові засідання про стягнення боргу?

Ми покажемо судові справи про стягнення заборгованості. Кількість цих справ: 1. Хромєєв Володимир Анатолійович є стороною у справі.

Чи є записи про державну службу Хромєєв Володимир Анатолійович?

Так, є відомості про державну службу.

Чи можливо побачити стягнення коштів Хромєєв Володимир Анатолійович?

Ви побачите 1 запис про стягнення коштів Хромєєв Володимир Анатолійович у виконавчих провадженнях.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Хромєєв Володимир Анатолійович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Хромєєв Володимир Анатолійович

Аналітика записів щодо Хромєєв Володимир Анатолійович

Стастистика записів щодо Хромєєв Володимир АнатолійовичВідсоток
Записи про борги2.56%
Судові засідання30.77%
Декларації чиновників або дані їх родичів5.13%
Тексти судових рішень61.54%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Хромєєв Володимир Анатолійович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Хромєєв Володимир Анатолійович
Стягувач
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИ*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Богодухів*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Богодухівський відділ державної виконавчої служби у Богодухівському районі Харківс*****
Виконавець
Садиков Олекса*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@bg*****

Досьє на Хромєєв Володимир Анатолійович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Хромєєв Володимир Анатолійович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Хромєєв Володимир Анатолійович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Хромєєв Володимир Анатолійович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Хромєєв Володимир Анатолійович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Хромєєв Володимир Анатолійович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).