Харченко Валентина Михайлівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Харченко Валентина Михайлівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 85 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Поширені питання про Харченко Валентина Михайлівна

Якщо шукаєте Харченко Валентина Михайлівна, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Харченко Валентина Михайлівна має борги?

Так. Є 9 записів про борги у Харченко Валентина Михайлівна.

Харченко Валентина Михайлівна має адреси?

Так, знайшлись 2 персональні адреси. Адреси Харченко Валентина Михайлівна є в регіонах України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Ви знайшли адреси компаній?

Ми знайшли відомості про адреси компаній, до яких відноситься Харченко Валентина Михайлівна.

Які податкові борги має Харченко Валентина Михайлівна?

Сканбі знайшов 2 податкових борги до податкової. Є борги з сумами: 6,6176 тисяч гривень. Записи знайдені в таких податкових органах: ГУ ДПС У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ (М.АЛЧЕВСЬК).

Харченко Валентина Михайлівна має компанії?

Ми знайшли 2 записи, де людина є засновником або директором компанії.

В яких некомерційних організаціях бере участь Харченко Валентина Михайлівна?

Знайдено 2 некомерційні організації, де значиться Харченко Валентина Михайлівна.

Ви знайшли відомості про підприємницьку діяльність?

Так, знайшли 2 записи про підприємництво особи.

Які судові справи має Харченко Валентина Михайлівна?

Так, є 7 судових справ.

Є інформація про судимість Харченко Валентина Михайлівна?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Харченко Валентина Михайлівна (інформація публікується з 2015 року). Знайдено 7 судових засідань, де людина є стороною в справі. Предмети судових справ: про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування; про визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування; стягнення заборгованості та інші

Чи знайдені судові справи про стягнення заборгованості?

Є 3 судові справи щодо стягнення боргу і Харченко Валентина Михайлівна є учасником судового процесу.

Знайдені декларації державних службовців?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Харченко Валентина Михайлівна?

Так, ми знайшли 1 запис про стягнення коштів в реєстрі боржників

Харченко Валентина Михайлівна має виконавчі провадження?

Так, знайшли 7 записів в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Харченко Валентина Михайлівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Харченко Валентина Михайлівна відбувається за такими реєстрами

Зібрано статистику за Харченко Валентина Михайлівна

Стастистика записів щодо Харченко Валентина МихайлівнаВідсоток
Записи про борги10.59%
Судові засідання8.24%
Громадська діяльність2.35%
Декларації чиновників або дані їх родичів2.35%
Бізнес діяльність4.71%
Тексти судових рішень71.76%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 7 виконавчих проваджень за прізвищем Харченко Валентина Михайлівна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Харченко Валентина Михайлівна
Стягувач
Комунальне підприєм*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Білгород-Дністровський відділ державної виконавчої служби у Білгород-Дністровському район*****
Боржник
Харченко Валентина Михайлівна
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Голо*****
Боржник
Харченко Валентина Михайлівна
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Голо*****

Дослідження профілю Харченко Валентина Михайлівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Харченко Валентина Михайлівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Харченко Валентина Михайлівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Харченко Валентина Михайлівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Харченко Валентина Михайлівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Харченко Валентина Михайлівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Харченко Валентина Михайлівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Харченко Валентина Михайлівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Харченко Валентина Михайлівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Харченко Валентина Михайлівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Харченко Валентина Михайлівна, а також перевіряємо, чи не включений Харченко Валентина Михайлівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Харченко Валентина Михайлівна.