Ханас Микола Петрович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Ханас Микола Петрович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Ханас Микола Петрович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Ханас Микола Петрович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Ханас Микола Петрович?

Борги у Ханас Микола Петрович знайшлись. Сервіс показує 1 запис про борги у Ханас Микола Петрович.

Є записи про штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

Ханас Микола Петрович знаходиться в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Ханас Микола Петрович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Ханас Микола

Перевірка Ханас Микола Петрович відбувається за такими реєстрами

Зібрано статистику за Ханас Микола Петрович

Стастистика записів щодо Ханас Микола ПетровичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Ханас Микола Петрович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Ханас Микола Петрович
Стягувач
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ДЕПАРТАМЕ*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Націон*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у сфері безпеки дорожнього руху у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Карп'Як Андрій*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
dvs_ya*****

Досьє на Ханас Микола Петрович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Ханас Микола Петрович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Ханас Микола Петрович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Ханас Микола Петрович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Ханас Микола Петрович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Ханас Микола Петрович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).