Хабарова Дарья

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Хабарова Дарья: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 8 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Питання-відповіді про Хабарова Дарья

Якщо шукаєте Хабарова Дарья, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Хабарова Дарья?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Хабарова Дарья.

Відомо, чи є судові справи у Хабарова Дарья?

Знайдено 2 записи в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Хабарова Дарья?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Хабарова Дарья є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайдено 2 судових засідання, де людина є стороною в справі. Предмети судових справ: заява про перегляд судового рішення за виключними обставинами

Знайдені декларації державних службовців?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Хабарова Дарья Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Хабарова Дарья, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Хабарова

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Хабарова Дарья

Стастистика записів щодо Хабарова ДарьяВідсоток
Записи про борги12.5%
Судові засідання25%
Декларації чиновників або дані їх родичів62.5%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Хабарова Дарья. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Стягувач
Хабарова Дарія Юріївна
Боржник
Хабаров С*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Перший Малиновський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі *****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Хабарова Дарья

Досьє на Хабарова Дарья включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Хабарова Дарья, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Хабарова Дарья, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.