Куриль Олексій Іванович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Куриль Олексій Іванович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Куриль Олексій Іванович: відповіді на питання

Якщо шукаєте Куриль Олексій Іванович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Куриль Олексій Іванович?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Куриль Олексій Іванович.

Куриль Олексій Іванович має несплачені штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Куриль Олексій Іванович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Куриль Олексій Іванович за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Куриль Олексій Іванович

Стастистика записів щодо Куриль Олексій ІвановичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Куриль Олексій Іванович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Куриль Олексій Іванович
Стягувач
Охтирський В*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Охтирський В*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Охтирський відділ державної виконавчої служби в Охтирському районі Сумської обла*****
Виконавець
Майдаченко Ал*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
a.maidache*****

Дослідження профілю Куриль Олексій Іванович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Куриль Олексій Іванович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Куриль Олексій Іванович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Куриль Олексій Іванович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Куриль Олексій Іванович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Куриль Олексій Іванович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Куриль Олексій Іванович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Куриль Олексій Іванович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Куриль Олексій Іванович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Куриль Олексій Іванович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Куриль Олексій Іванович, а також перевіряємо, чи не включений Куриль Олексій Іванович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Куриль Олексій Іванович.