Кульбицький Михайло Петрович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Кульбицький Михайло Петрович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Кульбицький Михайло Петрович

Сервіс знаходить інформацію про Кульбицький Михайло Петрович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Кульбицький Михайло Петрович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Кульбицький Михайло Петрович?

Так, знайдено 2 записи про борги, в яких значиться Кульбицький Михайло Петрович.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

Є відомості про судові засідання у Кульбицький Михайло Петрович?

Знайшли 1 судове засідання.

Є інформація про судимість Кульбицький Михайло Петрович?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Кульбицький Михайло Петрович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 1 судове засідання і Кульбицький Михайло Петрович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: про видачу судового наказу про стягнення аліментів

Є записи про штрафи?

Знайшли відомості про штрафи в реєстрі боржників.

Кульбицький Михайло Петрович Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайдено 2 записи.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Кульбицький Михайло Петрович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Кульбицький Михайло Петрович відбувається за такими реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Кульбицький Михайло Петрович

Стастистика записів щодо Кульбицький Михайло ПетровичВідсоток
Записи про борги66.67%
Судові засідання33.33%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Кульбицький Михайло Петрович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Кульбицький Михайло Петрович
Стягувач
Кульбицьк*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Торецький відділ державної виконавчої служби у Бахмутському районі Донецької *****
Боржник
Кульбицький Михайло Петрович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Волноваський *****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Торецький відділ державної виконавчої служби у Бахмутському районі Донецької *****
Виконавець
Киреєв Андрі*****
email виконавця
info@dz*****

Досьє на Кульбицький Михайло Петрович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Кульбицький Михайло Петрович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Кульбицький Михайло Петрович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Кульбицький Михайло Петрович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Кульбицький Михайло Петрович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Кульбицький Михайло Петрович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).