Кульбака В*ячеслав Вікторович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Кульбака В*ячеслав Вікторович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Що знайдено про Кульбака В*ячеслав Вікторович

Scanbe.io агрегує дані про Кульбака В*ячеслав Вікторович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Кульбака В*ячеслав Вікторович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові справи має Кульбака В*ячеслав Вікторович?

Особа є стороною в 1 судовій справі.

Є інформація про судимість Кульбака В*ячеслав Вікторович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Кульбака В*ячеслав Вікторович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Кульбака В*ячеслав Вікторович є учасником в 1 судовій справі. Описання судових засідань: про видачу судового наказу

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Кульбака В*ячеслав Вікторович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Кульбака В*ячеслав Вікторович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Кульбака В*ячеслав ВікторовичВідсоток
Судові засідання100%

Досьє на Кульбака В*ячеслав Вікторович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Кульбака В*ячеслав Вікторович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Кульбака В*ячеслав Вікторович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Кульбака В*ячеслав Вікторович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Кульбака В*ячеслав Вікторович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Кульбака В*ячеслав Вікторович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).