Кудришов Михайло Михайлович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Кудришов Михайло Михайлович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Запитання-відповіді про Кудришов Михайло Михайлович

Сканбі знайшов відомості про Кудришов Михайло Михайлович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Кудришов Михайло Михайловичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Кудришов Михайло Михайлович?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Кудришов Михайло Михайлович.

Кудришов Михайло Михайлович має штрафи?

Знайшли відомості про штрафи в реєстрі боржників.

Кудришов Михайло Михайлович знаходиться в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Кудришов Михайло Михайлович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Кудришов Михайло Михайлович за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Кудришов Михайло Михайлович

Стастистика записів щодо Кудришов Михайло МихайловичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Кудришов Михайло Михайлович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Кудришов Михайло Михайлович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Ізмаїльській *****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Ізмаїльський відділ державної виконавчої служби в Ізмаїльському районі Одеської*****
Виконавець
Карабуля Дени*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@iz*****

Дослідження профілю Кудришов Михайло Михайлович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Кудришов Михайло Михайлович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Кудришов Михайло Михайлович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Кудришов Михайло Михайлович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Кудришов Михайло Михайлович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Кудришов Михайло Михайлович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Кудришов Михайло Михайлович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Кудришов Михайло Михайлович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Кудришов Михайло Михайлович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Кудришов Михайло Михайлович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Кудришов Михайло Михайлович, а також перевіряємо, чи не включений Кудришов Михайло Михайлович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Кудришов Михайло Михайлович.