Крутько Микола Євгенійович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Крутько Микола Євгенійович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 01.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Крутько Микола Євгенійович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Крутько Микола Євгенійович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Крутько Микола Євгенійович?

Так, має. Є інформація про 2 боргових записи, де фігурує Крутько Микола Євгенійович.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 1 адреса в 1 області України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Чи має Крутько Микола Євгенійович податкові борги?

Сканбі знайшов 2 податкових борги до податкової. В записах фігурують такі суми: 0,07725 тисяч гривень; 0,01425 тисяч гривень. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДФС У М.КИЄВІ (ДАРНИЦЬКИЙ Р-Н М.КИЄВА).

Крутько Микола Євгенійович - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 1 запис про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Які судові справи має Крутько Микола Євгенійович?

Знайдено 1 запис в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Крутько Микола Євгенійович?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Крутько Микола Євгенійович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Крутько Микола Євгенійович є учасником в 1 судовій справі. Судові засідання були з такими предметами справ: порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Крутько Микола Євгенійович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Крутько Микола Євгенійович

Зібрано статистику за Крутько Микола Євгенійович

Стастистика записів щодо Крутько Микола ЄвгенійовичВідсоток
Записи про борги50%
Судові засідання25%
Бізнес діяльність25%

Досьє на Крутько Микола Євгенійович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Крутько Микола Євгенійович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Крутько Микола Євгенійович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Крутько Микола Євгенійович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Крутько Микола Євгенійович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Крутько Микола Євгенійович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).