Криволаба Ірина Іванівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Криволаба Ірина Іванівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Криволаба Ірина Іванівна

Якщо шукаєте Криволаба Ірина Іванівна, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Криволаба Ірина Іванівна має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Криволаба Ірина Іванівна.

Криволаба Ірина Іванівна має телефон?

Дані про телефон є. Знайшли 1 запис, де є телефон Криволаба Ірина Іванівна.

Криволаба Ірина Іванівна має адреси?

Так, знайшовся 1 персональний адрес. Адреси Криволаба Ірина Іванівна є в 1 регіоні України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Я знайду податкові борги Криволаба Ірина Іванівна?

Так, пошукова система знайшла 1 податковий борг. В записах містяться наступні суми боргів: 0,01889 тисяч гривень. Записи знайдені в таких податкових органах: ГУ ДПС У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ (М.БЕРЕГОВО).

Криволаба Ірина Іванівна - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 1 запис про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Які судові справи має Криволаба Ірина Іванівна?

Так, є 1 судова справа.

Є інформація про судимість Криволаба Ірина Іванівна?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Криволаба Ірина Іванівна (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 1 судову справу, де Криволаба Ірина Іванівна значиться стороною в справі. Судові засідання були з такими предметами справ: про стягнення боргу

Чи знайдені судові справи про стягнення заборгованості?

Є 1 судова справа щодо стягнення боргу і Криволаба Ірина Іванівна є учасником судового процесу.

Який номер телефону у Криволаба Ірина Іванівна?

Телефон знайдено. Інформація доступна у звіті. Зверніть увагу, ми маємо лише телефони з відкритих ресурсів.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Криволаба Ірина Іванівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Криволаба Ірина Іванівна відбувається за такими реєстрами

Зібрано статистику за Криволаба Ірина Іванівна

Стастистика записів щодо Криволаба Ірина ІванівнаВідсоток
Записи про борги33.33%
Судові засідання33.33%
Бізнес діяльність33.33%

Досьє на Криволаба Ірина Іванівна. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Криволаба Ірина Іванівна є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Криволаба Ірина Іванівна, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Криволаба Ірина Іванівна. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Криволаба Ірина Іванівна у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Криволаба Ірина Іванівна?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).