Криштальов Едуард Володимирович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Криштальов Едуард Володимирович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Запитання-відповіді про Криштальов Едуард Володимирович

Scanbe.io агрегує дані про Криштальов Едуард Володимирович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Криштальов Едуард Володимирович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Є відомості про судові засідання у Криштальов Едуард Володимирович?

Так, є 1 судова справа.

Яка інформація про судимість Криштальов Едуард Володимирович?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Криштальов Едуард Володимирович бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайдено 1 судове засідання, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: про виселення без надання іншого жилого приміщення

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Криштальов Едуард Володимирович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Криштальов Едуард Володимирович відбувається за такими реєстрами

Аналітика записів щодо Криштальов Едуард Володимирович

Стастистика записів щодо Криштальов Едуард ВолодимировичВідсоток
Судові засідання100%

Досьє на Криштальов Едуард Володимирович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Криштальов Едуард Володимирович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Криштальов Едуард Володимирович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Криштальов Едуард Володимирович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Криштальов Едуард Володимирович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Криштальов Едуард Володимирович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).