Красинський Костянтин

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Красинський Костянтин: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 5 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Красинський Костянтин

Scanbe.io агрегує дані про Красинський Костянтин з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Красинський Костянтин. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Красинський Костянтин?

Так, має. Є інформація про 2 боргових записи, де фігурує Красинський Костянтин.

Красинський Костянтин має адреси?

Так, знайшовся 1 персональний адрес. Адреси Красинський Костянтин є в 1 регіоні України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

Красинський Костянтин - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 1 запис про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Які судові записи має Красинський Костянтин?

Знайшли 2 судових засідання.

Красинський Костянтин - судима людина?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Красинський Костянтин бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайдено 2 судових засідання, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання; про встановлення факту, що має юридичне значення

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайдено 2 записи.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Красинський Костянтин, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Красинський

Перевірка Красинський Костянтин відбувається за такими реєстрами

Зібрали статистику записів по Красинський Костянтин

Стастистика записів щодо Красинський КостянтинВідсоток
Записи про борги40%
Судові засідання40%
Бізнес діяльність20%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Красинський Костянтин. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Красинський Костянтин Анатолійович
Стягувач
ВДВС Кор*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Коростенський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Го*****
Боржник
Красинський Костянтин Юрійович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Придніпровський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси *****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Красинський Костянтин

Досьє на Красинський Костянтин включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Красинський Костянтин, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Красинський Костянтин, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.