Козубенко Костянтин Вікторович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Козубенко Костянтин Вікторович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Козубенко Костянтин Вікторович: відповіді на питання

Сервіс знаходить інформацію про Козубенко Костянтин Вікторович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Козубенко Костянтин Вікторович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Козубенко Костянтин Вікторович?

Так, ми знайшли 2 боргових записи у Козубенко Костянтин Вікторович.

Є відомості про судові засідання у Козубенко Костянтин Вікторович?

Людина є стороною в 2 судових справах в Україні.

Яка інформація про судимість Козубенко Костянтин Вікторович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Козубенко Костянтин Вікторович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Сканбі знайшов 2 судові справи, де Козубенко Костянтин Вікторович значиться стороною в справі. Описання судових засідань: стягнення заборгованості

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io
; про стягнення боргу
означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Сервіс покаже судові засідання про стягнення боргу?

Є 2 судові справи щодо стягнення боргу і Козубенко Костянтин Вікторович є учасником судового процесу.

Козубенко Костянтин Вікторович Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайшли 2 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Козубенко Костянтин Вікторович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Козубенко Костянтин Вікторович відбувається за такими реєстрами

Зібрано статистику за Козубенко Костянтин Вікторович

Стастистика записів щодо Козубенко Костянтин ВікторовичВідсоток
Записи про борги50%
Судові засідання50%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Козубенко Костянтин Вікторович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Козубенко Костянтин Вікторович
Стягувач
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСАЛ БАНК" (ЄДРПОУ 21133352)
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області, суддя Цукуров
Категорія стягнення
документ, що не підпадає під згадані категорії
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Дубровін Сер*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
dubrovin*****
Боржник
Козубенко Констянтин Вікторович
Стягувач
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІДЕЯ БАНК " (ЄДРПОУ 19390819)
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Галицький районний суд м. Львова
*****
Категорія стягнення
документ, що не підпадає під згадані категорії
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Сидорчук Андрі*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
Andsyd*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Козубенко Костянтин Вікторович

Досьє на Козубенко Костянтин Вікторович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Козубенко Костянтин Вікторович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Козубенко Костянтин Вікторович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.